Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dua Lipa zgjedh të festojë suksesin e “IDGF” në mënyrën më të çmendur të mundshme!

Dua Lipa zgjedh të festojë suksesin e “IDGF” në mënyrën më të çmendur të mundshme!
January 19
20:38 2018

 

Pas “uraganit” Neë Rules, Dua Lipa zgjodhi të mos bëjë aspak pushime, por të na sjellë një tjetër  këngë “simotër” të mëparshmes.

“IDGF” – quhet klipi në të cilin Dua shfaqet mjaft groteske, e ndarë në dy personalitete dhe që sigurisht, këndon për të gjitha vajzat që sapo janë ndarë nga ish-i dashuri.

Klipi ka rezultuar mjaft i suksesshëm dhe brenda një javë ka mbledhur plot 28 milion klikime.

E për të festuar këtë, këngëtarja shqiptare ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet me një stature dore ku ngrihet gishti i mesit dhe Dua ka vendosur gjuhën në këtë të fundit.

Epo, çmendurira të tilla lejohen kur bëhet fjalë për të festuar suksesin e një kënge si “IDGF”. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje