Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dua Lipa, tashmë prezantuese në eventin muzikor më të madh për adoleshentë

Dua Lipa, tashmë prezantuese në eventin muzikor më të madh për adoleshentë
October 22
15:43 2016

Ky vit mund të thuhet me sigurinë më të plotë që është viti i shqiptarëve.

Pas Bebe Rexha-s, e cila do të prezantojë MTV EMA në Roterdam, Dua Lipa, nga ana tjetër, jep lajmin e mirë.

Ajo do të bashkëprezantojë me Nick Grimshaw, Teen Music Awards, event që organizohet nga BBC Radio 1. Kjo është bërë e ditur nga vetë Dua me një postim në Facebook, ku shkruan: “Jam kaq e emocionuar që jam bashkëprezantuese e BBC Radio 1, Teen Awards, me Nick Grimshaw. Shihemi nesër në Wembley!”

Suksese Dua! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje