Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dua Lipa “realizon” videoklip me këngën që nuk i di fjalët

Dua Lipa “realizon” videoklip me këngën që nuk i di fjalët
September 14
23:28 2016

Dua Lipa zgjodhi shtatorin për të pushuar me të dashurin e saj në Meksikë.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një video ku shihet duke bërë një shëtitje me jaht dhe duke kënduar një këngë. Se çfarë kënge është as ajo vetë nuk e di, por Dua dhe Isaac po aktrojnë sikur të ishin duke bërë një videoklip. Një video mjaft argëtuese, por edhe romantike në të njëjtën kohë.

“Ne nuk ia kemi idenë çfarë teksti është, por unë jam gati t’i ndiej pushimet”, – ka shkruar Dua./Blitz.al/

We have no idea what the lyrics are… ??But I can already feel the holiday blues ? @isaaccarew

A video posted by DUA LIPA (@dualipa) on

Komento
Shperndaje