Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dua Lipa për revistën gjermane: “Refuzoj të bashkëpunoj me Kanye West!”

Dua Lipa për revistën gjermane: “Refuzoj të bashkëpunoj me Kanye West!”
October 13
12:52 2016

Këngëtarja me origjinë shqiptare, që po korr sukses edhe në botë, Dua Lipa, ka realizuar një set fotografik dhe një intervistë për një revistë gjermane. Ajo ka pozuar për fotografin Peter Kadan dhe për look-un e saj është kujdesur stilistja Lorenza Maza.

20161013004025519

20161013004046488

Në këtë intervistë, Lipa ka treguar se do ta refuzonte një ofertë të mundshme nga Kanye West, pasi ajo do t’i qëndrojë besnike stilit të saj të këngës dhe nuk preferon t’u përshtatet bashkëpunëtorëve të mundshëm.

Megjithatë, ajo e ka lënë një portë të hapur duke thënë se nëse Kanye West e pëlqen albumin e saj të dytë, ndoshta edhe mund të ketë një bashkëpunim mes tyre. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje