Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dua Lipa ka një përgjigje për të gjithë ata që nuk pëlqejnë fotot e saj…

Dua Lipa ka një përgjigje për të gjithë ata që nuk pëlqejnë fotot e saj…
October 03
13:40 2016

Dua Lipa poston shpesh në rrjete sociale foto qesharake me miqtë e saj apo duke nxjerrë gjuhën.

Duket se disa prej tyre kanë tërhequr vëmendjen e fansave dhe ndjekësve të saj të Instagram-it. Këngëtarja ka postuar para pak minutash një foto e cila u jep përgjigje të gjithë kritikëve të saj referuar postimit të fundit se disa personave nuk u pëlqejnë fotot e Duas me gjuhën jashtë, e cila ndonjëherë konsiderohet si përqeshje.
“Për të gjithë njerëzit që ankohen përse unë nxjerr gjuhën shpesh. Kjo është për ju …”- shkruan Dua Lipa në Instagram./Blitz.al/

For all the people complaining about me having my toungue out all the time. This one is 4 u ???

A photo posted by DUA LIPA (@dualipa) on

Shperndaje