Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”

Drini Zeqo: “Nuk është hera e parë që marr dhurata nga kryeministri”
June 15
15:52 2016

 

 

Gazetari i njohur Drini Zeqo feston sot ditëlindjen e tij të 34-t dhe entuziazmit të festës i është bashkangjitur edhe një dhuratë tepër speciale.

E gjeni dot kush mund t’ia ketë bërë Drinit një dhuratë kaq speciale?

As më pak e as më shumë por kryeministri i vendit, Edi Rama.

Fillimisht ai ka postuar një video në SnapChat ku tregon paketimin e jashtëm të dhuratës, ku shkruan: “Guess what?” (Gjejeni çfarë?) dhe më pas ka postuar disa foto të pakos, sigurisht duke mos e zbuluar se ç’kishte brenda ajo.

Kontaktuar nga redaksia e Blitz.al, Drini u shpreh se ndihet jashtëzakonisht mirë dhe tepër i vlerësuar nga kjo dhuratë e kryeministrit, edhe pse nuk është hera e parë që merr dhuratë nga kreu i qeverisë. I pyetur për dhuratën, ai u shpreh se ishte diçka tepër e veçantë, por dëshironte të mos tregonte më shumë rreth saj.

Sa me fat duhet të jetë Drini! Jo gjithkush mund të marrë dhurata nga kryeministri Rama!

Tani ta pranojme qe disa dhurata jane me te veçanta … nder te tjera ?? #thankyou

A photo posted by Journalist/Opinion TV Klan. (@drini.zeqo) on

Etiketimet
Shperndaje