Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Drake tenton t’i japë një mesazh Rihannës

Drake tenton t’i japë një mesazh Rihannës
October 13
15:43 2016

Flitet se ka ende dashuri mes Drake dhe Rihannës pavarësisht se çifti është ndarë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Drake duket se i ka dërguar një mesazh Ririt. Ai ka postuar një foto në të cilën është duke medituar  dhe bashkangjitur me të ka shkruar:

“Shumë konfuz nga dramat për të qenë i qartë, por jam duke u lutur për ty edhe në periudhën tënde të errët”.

Pas kësaj, në një tjetër foto, ai është duke bërë muzikë në studio dhe ka postuar emoji-n e një llambe, ndoshta ai po bën një këngë dedikuar Rihannës.

Drake poston foto me një kuptim të caktuar, por Rihanna nuk i shikon këto sepse ajo e ka hequr nga lista e miqve. E ndërsa Riri e bën unfollow, ai vazhdon ta ndjekë./Blitz.al/

drr

drrr

dr

 

Shperndaje