Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Drake dhe Taylor Swift tregojnë provat se janë bashkë?

Drake dhe Taylor Swift tregojnë provat se janë bashkë?
November 04
16:58 2016

Në një kohë kur rrjeti po zien nga thashethemet për një lidhje mes Drake dhe Taylor Swift, këta të dy kanë zgjedhur t’i fryjnë akoma më shumë “zjarrit”.

Në fakt, ka qenë reperi ai që i ka nxitur akoma më shumë këto thashetheme me një postim në Instagram, ku shfaqet përkrah këngëtares dhe shkruan: “Is that velvet?/ A është kjo kadife?”.

Mesa kuptuam, kjo foto është shkrepur në festën e ditëlindjes së Drake, kur të dy artistët janë parë shumë pranë njëri-tjetrit duke u përqafuar e duke u puthur.

Se çfarë po ndodh me dy të rinjtë, askush nuk e di, por shumë shpejt do ta kuptojmë. /Blitz.al/

Is that velvet? ?

A photo posted by champagnepapi (@champagnepapi) on

Komento
Shperndaje