Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Drake dhe Hailey Baldwin së bashku!

Drake dhe Hailey Baldwin së bashku!
June 01
18:19 2016

Drake u përfol kohët e fundit për rikthimin e tij me Rihannën. Por mesa duket kanë qenë vetëm spekulime sepse ai është parë të shoqërohet me tjetër femër.

Në një festë të organizuar në shtëpi, mes shumë miqsh, pjesmarrëse ka qenë dhe bukuroshja Hailey Baldwin. Ka patur shumë shkëndija dashurie në këtë festë. Si fillim janë fotografuar së bashku Khloe Kardashian dhe Odell Beckham Jr.’s. Më pas Drake dhe Hailey kanë qëndruar bashkë dhe dukeshin të lumtur dhe shumë të afërt me njëri tjetrin.

Ata kanë darkuar, disa ditë më vonë në një restorant në New York. Gjatë darkës Drake dhe Hailey kanë qenë të përqëndruar në bisedë dhe të buzëqeshur. Le të presim në qoftë se Drake dhe Hailey do të na surprizojnë  duke u paraqitur si një çift i ri.

Komento
Etiketimet
Shperndaje