Blitz

 Breaking News

Drake bëhet xheloz për të dashurin miliarder të Rihannës. Ja çfarë thotë për të…

Drake bëhet xheloz për të dashurin miliarder të Rihannës. Ja çfarë thotë për të…
June 30
11:52 2017

Rihanna dhe Drake janë ndarë disa kohë më parë. Gjithashtu reperi u përfol për një lidhje me Jennifer Lopez, por tashmë që Riri ka gjetur dashurinë duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Drake.

Disa burime pranë tij kanë pohuar për “Hollywood life” se Drake është bërë xheloz për të dashurin e ri miliarder të Riri-t.

“Drake dhe Rihanna kanë qenë bashkë për vite me radhë dhe reperi bëhet keq kur e sheh me dikë tjetër, madje mendon se miliarderi nuk e meriton fare këngëtaren”,- shtojnë ata./Blitz.al/

 

Share