Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Dorina Mema tregon armikun e saj më të madh!

Dorina Mema tregon armikun e saj më të madh!
July 02
18:58 2017

 

Të gjithë në këtë jetë kemi armiq dhe kjo nuk ka nevojë për diskutim. Dikush mund të ketë një të njohur, dikush fqinjin, dikush ish-të dashurin, dikush kolegun…e dikush tjetër një fenomen.

Për këtë të fundit na ka folur sportistja e njohur, Dorina Mema.

Ajo ishte e ftuar në emisionin Thumb të Aulonë dhe Fatmës, ku e pyetur se cili është armiku  i saj më i madh, Dorina shprehet: “I vetmi armik imi është plakja! Atë llogaris dhe atë po që e studioj fort. Armikun duhet ta studiosh shumë!”.

Nuk e dimë, por kemi përshtypjen se Dorinën nuk do ta shohim do të plakur…deri atëherë do të ketë gjetur edhe një ushtrim kundër plakjes./ Blitz.al/

Share