Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dorina Mema në Paradën e Fitness-it: Konkurrentet më shohin shtrembër…

Dorina Mema në Paradën e Fitness-it: Konkurrentet më shohin shtrembër…
October 14
14:32 2016

Modelja e fitness-it, Dorina Mema, ka lajmëruar ndjekësit e saj se do të përfaqësojë Shqipërinë në një event të rëndësishëm.

Vetëm pak minuta më parë, ajo ka postuar një shkrim në Facebook ku tregon se do të marrë pjesë në Paradën e Fitness-it për femra. Ditën e nesërme do të zhvillohet kjo paradë në të cilën do të marrin pjesë rreth 250 atlete. Dorina shprehet se mes tyre do të jetë një konkurrencë e vërtetë. Eventi do të zhvillohet në Budapest.

“Nesër në orën 10:00 hapet Parada e Fitness-it për femra, nga e gjithë Europa janë 250 atlete, konkurrencë e vërtetë… Budapest. Konkurrentet më shohin shtrembër. #albania e frikshme”- shkruan Dorina në Facebook./Blitz.al/

Shperndaje