Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dorian Ramaliu: Përfundimisht, jam Jonidator

Dorian Ramaliu: Përfundimisht, jam Jonidator
October 04
22:07 2016

Aktori dhe tashmë një ndër moderatorët e emisionit investigativ “Fiks Fare”, Dorian Ramaliu, duket se preferon këngëtaren Jonida Maliqi.

Në foton më të fundit që Jonida ka postuar në rrjetin social Instagram, bie në sy komenti i Dorian Ramaliut. “Përfundimisht, jam Jonidator”,- ka shkruar ai duke u bërë më pas pjesë e një “bisede” me një tjetër komentuese që ka shprehur simpatinë për Maliqin.

“Më mirë vonë se kurrë. I ri jam dhe gaboj”, – ka shkruar ai me humor duke lënë të kuptohet se tashmë nuk është më sekret vlerësimi i tij për Jonida Maliqin. /Blitz.al/

dorian

Etiketimet
Shperndaje