Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Doni të mësoni më shumë për Era Istrefin? Ja se ku…

Doni të mësoni më shumë për Era Istrefin? Ja se ku…
August 18
10:32 2016

Sot Era Istrefi do të ketë Snapchat-in e MTV UK të gjithin për vete. MTV UK ka nxjerrë një njoftim ku thuhet se Snapchat-i i tyre i dorëzohet Erës dhe ata që dëshirojnë ta ndjekin, të bëjnë “Add”  për të parë se çfarë do të bëjë ajo.

Njoftimin e MTV-së këngëtarja e ka postuar në faqen e saj në Instagram dhe ajo lajmëron fansat duke thënë: “ Add “mtvuk” në qoftë se doni të më shikoni mua sot. Intervista, foto. Do të vishem me rozë”.

Le të shohim se çfarë ka rezervuar Era sot për MTV UK./Blitz.al/

strefi

 

Shperndaje