Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Doni flokë të shëndetshëm, përgjigjen ja u jep Gena!

Doni flokë të shëndetshëm, përgjigjen ja u jep Gena!
November 19
23:00 2017

Kaçurrelat e Genës kanë tërhequr vëmendjen e publikut, por jo vetëm kaq, natyrshëm lind pyetja: “Si ka mundësi që një burrë mund të ketë flokë kaq të shëndetshme”.

Ai ka qenë i ftuar në “Thumb” dhe është ngacmuar paksa lidhur me këtë çështje.

Gazetarja i ka thënë se donte një këshillë se si i kishte flokët kaq të shëndetshme dhe ai ka thënë:

“I laj zakonisht sic mund të lahet floku. Nuk përdor as serume asgjë, besoj se është natyrale”.

Mund të themi se kjo është thjesht një çështje fati./Blitz.al/

Komento
Shperndaje