Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Donald Trump fton Kim Kardashian në Shtëpinë e Bardhë për të vendosur për reformën e burgjeve!

Donald Trump fton Kim Kardashian në Shtëpinë e Bardhë për të vendosur për reformën e burgjeve!
May 30
16:24 2018

Donald Trump ka ftuar Kim Kardashian në Shtëpinë e Bardhë për të diskutuar mbi reformën e burgjeve.

Ylli i reality shoë-t, “Keeping Up With The Kardashians” ka lobuar fuqishëm kohët e fundit për lidirim e gjyshes së saj 62 vjeçare, e cila prej 21 vituesh ndodhet pas hekurave.

Fushata e Kim për lirimin e Alice Marie Johnson ka fituar aq shumë vëmendje sa është ftuar nga administratë e Trump në Shtëpinë e Bardhë për të diskutuar mbi reformën e burgjeve.

Lajmi është bërë fillimisht i ditur nga Vanity Fair, e cila ka treguar edhe se e dënuara është penduar për rrjetin e trafikut të drogës që krijoi.

Sigurisht, ftesa është mirëpritur nga Kim, e cila është treguar entuziaste për takimin/Blitz.al/

Komento
Shperndaje