Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Do të mahniteni sa e bukur duket vajza e Inis Gjonit në këto foto

Do të mahniteni sa e bukur duket vajza e Inis Gjonit në këto foto
October 28
11:17 2016

 Inis Gjoni poston shpesh në rrjete sociale foto me të bijën. Coco Antonel mund të themi se tashmë ka krijuar fansat e saj dhe Inis-Coco janë kthyer në dy nga vajzat më të pëlqyera të Instagram-it.

Para pak minutash, regjisorja e njohur ka postuar disa foto ku shfaqet bashkë me vajzën e saj. E lindur për të qenë një modele, Coco ju mahnit të gjithëve me pozat e saj aq origjinale, fëmijërore dhe të bukura njëkohësisht. Të veshura me rrobëdëshambër të bardhë, nënë e bijë pozojnë për kamerat si gjithnjë shumë të afërta. Shumëkush do e kishte zili Inisin për marrëdhënien që ka me vajzën e saj nga sa kuptohet dhe nga fotot që ajo poston në rrjete sociale./Blitz.al/

#Photograf @endritmertiri♥@make up @suela_cangu #writes@eraldorexho @revistawho

A photo posted by inisgjoni (@inisgjoni) on

Shperndaje