Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Do të jesh IN? Vishu si Borëbardha!

Do të jesh IN? Vishu si Borëbardha!
June 14
19:36 2018

Besojmë se të gjithë ju e keni parë me qindra herë filmin për fëmijë “Borëbardha dhe shtatë xhuxhat”.

Personazhi kryesor, Borëbardha përshkruhet si një vajzë shumë e hijshme me një bukuri të idealizuar. Qftë edhe pa e parë ndoshta e kujtoni se veshja e saj në film ka qenë një fustan dy ngjyrësh; blu në pjesën sipër dhe i verdhë në pjesën e poshtme.


Shumëkush mund ta ketë bërë një lidhje mes Borëbardhës dhe Luana Vjollcës në momentin që këngëtarja puiblikoi klipin ” Mi dhe flakë mallit tim” në bashkëpunim me Bujar Qamilin. Ajo kishte zgjedhur si veshje në këtë klip një fund në ngjyrën blu të detit dhe një bluzë të shkurtër në gnjyrë të verdh. Teksa e sheh mund të bësh lidhjen se bukuroshja e ekrnait është veshur si një Borëbardhë moderne edhe pse në fakt ndryshe nga personazhi që është brune ajo është një bionde tejet tërheqëse.

Lulja jote per ty sonte jam une..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

Edhe një tjetër personazh ka zgjehdur pikërisht ngjyrat e veshjes së Borëbardhës për disa foto në Instagram. Ish-banorja e BIg Brother, Jona KAlemaj ka publikuar pak më parë disa foto ku shfaqet e veshur me një fund me bel të lartë në ngjyrë të verdhë dhe një bluzë në ngjyrën blu. Tepër e qeshur pranë një ambjenti gjelbërues edhe jona të jep imazhin e Borëbardhës simpatike e të thjeshtë. Po ju ai bëni këto kombinime? Nëse jo atëherë filloni!

Komento
Shperndaje