Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Do ta lërë apo jo? Këtë jua tregon vetë Agon Amiga

Do ta lërë apo jo? Këtë jua tregon vetë Agon Amiga
August 09
18:29 2017

Vetëm pak më parë, reperi i label-it “Babastars”, Agon Amiga, ka publikuar këngën e tij të fundit në bashkëpunim me një reper të ri, Timin.

Agon Amiga dhe Tim kanë lançuar klipin e tyre më të ri me titull “Po du”. Duke e parë kështu duket sikur tregon dashurinë për dikë, por në fakt nuk është kështu pasi reperi është në dilemë nëse do ta lërë ose jo. Siç edhe ai vetë thotë, “Po du me lon, s’po muj me lon”.

Klipi është mjaft ritmik dhe i përshtatshëm për këtë fund vere. Për më shumë detaje ndiqni linkun:

/Blitz.al/

Share