Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Do sukses në Instagram? Provoko me foto nudo, si këto personazhe!

April 27
13:32 2016

Tashmë Instagram-i ka rrëmbyer zemrat e shumë përdoruesve në mbarë botën.
Një foto mund të thotë më shumë se fjalët e këtë gjë e dinë mirë personazhet e showbiz-it, modelet apo edhe të tjerë. Mënyra më e mirë për t’i mbajtur “aktivë” ndjekësit e për t’i shtuar ata? Postoni foto të vetes!

Tashmë jo vetëm “selfie”, por “helfie” (flokët) dhe “belfie” (të pasmet) çmendin këdo që mendon të kalojë pak kohë në këtë platformë.

Duke filluar nga Kim Kardashian – mbretëresha e padiskutueshme e fotove – e deri te guruja e fitnesit Chloe Madeley, modelja Daisy Lowe, Lisa Snowdon etj., në galerinë më sipër po ju tregojmë disa nga “protagonistet” e përditshme të fotove të nxehta:

Komento