Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dje u pa duke qarë rrugëve të New York-ut, sot Justin Bieber mori vendimin e rëndësishëm

Dje u pa duke qarë rrugëve të New York-ut, sot Justin Bieber mori vendimin e rëndësishëm
August 09
09:35 2018

Dje në mediat e huaja u publikuan disa foto te Justin Bieber dhe të fejuarës së tij Hailey Baldwin të cilët shiheshin duke qarë në rrugët e New Yorkut. Ata ngushëllonin njëri-tjetrin dhe arsyeja ende nuk dihet. Çifti së shpejti do të kurorzojë lidhjen e tyre në martesë.

Por pas një dite të mërzitshme duket se të dy bashkë kanë marr një vendim që për fansat e Justin është një lajm shumë i mirë. Ai ka vendosur të presë flokët  dhe  të themi të drejtën duket shumë më mirë se më përpara. Nga fotot shihet se e fejuara e tij është shumë e lumtur pas këtij veprimi të Justin dhe në fakt jo vetëm ajo por shumë fansa të këngëtarit anembanë botës të cilët kanë kohë që ia kërkojnë këtë gjë.

Komento
Shperndaje