Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Djali i Vesa Lumës tashmë edhe model

Djali i Vesa Lumës tashmë edhe model
October 07
19:27 2016

Edhe pse ka pak kohë që ka ardhur në jetë, djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës mesa duket do t’i hyjë botës së showbizz-it që tani, njësoj si dy prindërit e tij.

Në një foto të postuar nga Vesa, shihet Lian i ulur në një kolltuk, i veshur i tëri me portokalli. Kjo foto shoqërohet edhe me shkrimin e këngëtares: “Mbreti jonë gati për reklamë!”.

Nuk e dimë se për çfarë do të pozojë Liani i vogël apo se kur do të mund ta shohim vogëlushin në ekran, por dimë të themi se do të jetë diçka e bukur. /Blitz.al/

Mreti jone gati per reklam ? @bigbastaofficial #babylian

A photo posted by Vesa Luma (@vesaluma) on

Shperndaje