Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Djali i miliarderit botëror në Tiranë, poston foto nga “Pazari i Ri”

Djali i miliarderit botëror në Tiranë, poston foto nga “Pazari i Ri”
November 22
19:55 2017

Aleks Soros, djali i miliarderit të famshëm George Soros ndodhet në Shqipëri, konkretisht në Tiranë. Aleks, ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” disa foto nga Pazari i Ri ku edhe shkruan vlerësime për të. Gjithashtu nuk ka munguar edhe një foto ku shihet sheshi “Skenderbej” dhe perëndimi i diellit në kryeqytetin tonë.

Nuk dihet se cili është motivi i kësaj vizite, por ajo që kemi mësuar nga deklaratat e tij më të hershme është se Aleksit i pëlqen shumë Shqipëria. Pak kohë më parë Aleks dhe babai i tij George Soros ,u shfaqën në një foto me kryeministrin Edi Rama gjatë vizitës së këtij të fundit në SHBA.

 

#tirana #albania in time for #sunset, ecstatic to be here! ????#nofilters

A post shared by Alexander Soros (@alexsoros) on

Komento
Shperndaje