Blitz

 Breaking News

Dj Blunt dhe Real One: “Ne jemi reperët më të mirë në Shqipëri. Asnjë tjetër s’vlen!”

Dj Blunt dhe Real One: “Ne jemi reperët më të mirë në Shqipëri. Asnjë tjetër s’vlen!”
May 06
18:31 2017

Të ftuarit  e kësaj jave në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës ishte dyshja e njohur e muzikës, Dj Blunt dhe Real One.

Ndër të tjera, muzikantët kanë treguar për mikrofonin e “Thumb” se nuk bëjnë famë me femra dhe drogë, por vetëm me këngë: “Ne nuk jemi si kolegët e tjerë që bëjnë famë me drogë, famë e kështu gjërash. Ne jemi reperat më të mirë në Shqipëri. Asnjë tjetër nuk vlen”.

Më tej, ata janë shprehur: “Ne bashkëpunojmë vetëm me njëri- tjetrin sepse këngëtarët e reperat e tjerë bëjnë vetëm bashkëpunime me të tjerë.”.

Por, a e dinit që për ta është më e vështirë të bësh një këngë me 6 fjalë sesa më shumë tekst? Epo ja, në videon e mëposhtme e mësoni të vërtetën. /Blitz.al/

Share