Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

DJ Blunt dhe Ermal Fejzullahu rrëfejnë se si i shpëtuan burgut…

DJ Blunt dhe Ermal Fejzullahu rrëfejnë se si i shpëtuan burgut…
September 07
21:53 2016

Këtë të shtunë, në emisionin “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut, i cili transmetohet në ekranin e Top Channel, do të preket një temë e nxehtë, e cila diskutohet tashmë prej muajsh në Kosovë.

Çështja e mospagesës së taksave nga këngëtarët atje, të cilët performojnë nëpër koncerte apo në “club”-et e natës, ka vënë në shënjestër një grup jo të vogël artistësh, emrat e të cilëve janë bërë publikë.

Mes tyre janë edhe DJ Blunt e Ermal Fejzullahu, të cilët, pasi u kontaktuan nga “Thumb”, kanë rrëfyer historitë e tyre dhe se si i kanë shpëtuar burgut.

Për të mësuar më shumë  duhet të presim orën 20:05 të ditës së shtunë. /Blitz.al/

Shperndaje