Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Diva kanadeze përlot fansat

March 14
13:00 2016

Celine Dion ka postuar një foto në lloagrinë e saj në Instagram, ku falenderon përzemërsisht fansat e saj për mbështetjen. Ajo shkruan: “Faleminderit të gjithë fansave dje publikut të Colosseum, të cilët natë pas natë më dhanë energji për të vazhduar e për të bërë një show që René do të ishte krenar.”
Këngëtarja e ka mbyllur postimin me një zemër dhe e ka rishkruar mesazhin në frëngjisht.
Koncerti i mbajtur nga Dion ditën e djeshme ishte i fundit, duke rinisur sërish në 17 May. Celine është ngjitur në skenën e Las Vegas-it pak kohë nga vdekja e bashkëshortit të saj René Angelil. Arsye kjo, që e ka bërë shpesh herë këngëtaren të shpërthejë në lot në skenë.
Me një buzëqeshje të guxmshme dhe më dy gishtat lart ajo ka falenderuar me gjithë zemër fansat që e kanë mbështetur në këtë periudhë jo të mirë të jetës së saj.

 

Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment