Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ditëlindja në pritje të ëmbël e gjen Bes Kallakun larg Xhensilës: Ja urimi i aktorit!

Ditëlindja në pritje të ëmbël e gjen Bes Kallakun larg Xhensilës: Ja urimi i aktorit!
April 09
10:09 2018

 

Ditën e sotme nuk është një fillim dosido jave sepse Xhensila Myrtezaj feston ditën e saj të lindjes.

Ndryshe nga vitet e tjera, Xhensila këtë herë e festoon ditëlindjen e saj në një pritje të ëmbël me vajzën e saj të parë.

Që në orët e para të mëngjesit, Besi ka postuar një foto të të dyve dhe ka uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje.

“Urime ditëlindjen e bukura, e mira, e ëmbla, ditët e mia, jeta dhe familja që pres. Të dua”, – shkruan Besi në postim.

Nga postimet e aktorit të njohur kemi mësuar që ndodhet jashtë vendit, në Luksemburg i angazhuar në eventet e organizuara për Pashkët, ndërkohë që Xhensila ndodhet në Shqipëri.

Ne të Blitz.al i bashkohemi urimeve të Besit dhe bashkë me ditëlindjen, i urojmë Xhensilës edhe shtatzëni të mbarë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje