Blitz

 Breaking News

Ditëlindja e Kylie Jenner nuk ka mbaruar, festa vazhdon në një tjetër destinacion!

Ditëlindja e Kylie Jenner nuk ka mbaruar, festa vazhdon në një tjetër destinacion!
August 16
08:39 2019

Pak ditë më parë Kylie ka festuar 22 vjetorin e lindjes. Fillimisht nuk kanë patur fund dhuratat e bëra nga partneri i saj Travis Scott para ditëlindjes për të mos folur më pas për festën e organizuar në jaht.

Bashkë me miq e familjare Kylie udhëtoi drejt Europës, ku ndalesa e parë ishte në Amalf të Italisë dhe tashmë është nisur drejt një tjetër destinacioni.

Ajo ka publikuar disa video në jug të Francës dhe përbri saj shkruan: “Ditëlindja më e mirë e të gjitha kohrave!”

E pra mesa duket ditëlindja e Kyelit do të zgjatë pikërisht si dasmat shqiptare, plot një javë…/blitz.al/

Share