Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ditëlindja dietike e Skivit, ja me kë feston reperi

Ditëlindja dietike e Skivit, ja me kë feston reperi
October 18
16:23 2016

 

Visar Shala ose Skivi, siç të gjithë e njohim me emrin e tij të artit, feston sot ditëlindjen. Pjesëtari i grupit të Babastars mbush 31 vjet dhe ka vendosur që ta festojë me miqtë e tij më të afërt.

Në një foto të postuar në Instagram,  Skivi shihet në shoqërinë e reperit Cozman dhe mikut të tij Albert Krasniqi. Mesa shihet në foto, çunat janë duke drekuar dhe ajo që na bie në sy është se kjo ditëlindje rezulton të jetë ndryshe dhe shumë dietike. Mesa duket, reperat e Babastars kanë hyrë në dietë, duke preferuar të jenë në formë të shkëlqyer fizike, për të tërhequr edhe vëmendjen e fanseve të tyre. Ne i urojmë Skivit të bëhet 100 vjeç!/Blitz.al/

Dinner For The Bday Boy…… @skivi_official 💯💯💯🎉🎉🎉🎉

A photo posted by Albert Krasniqi (@albertkrasniq) on

Shperndaje