Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ditë të bekuara për Floriana Garon: Moderatorja simpatike në pritje të ëmbël!

Ditë të bekuara për Floriana Garon: Moderatorja simpatike në pritje të ëmbël!
October 17
23:59 2017

Ka disa muaj që la Shqipërinë për Zvicrën në mënyrë që t’i qëndrojë pranë të fejuarit të saj dhe lajmi i mrekullueshëm erdhi nga Floriana Garo!

Moderatorja simpatike është shtatzënë. Vetë Floriana, nga Zvicra ku ndodhet aktualisht e ka konfirmuar lajmin për ‘Opinion.al’ duke u shprehur se po jeton momente lumturie. Ende nuk dihet gjinia e fëmijës, pasi ajo është në muajt e parë të shtatzënisë.

Duket qartazi se prioriteti i Florianës tashmë është familja ndonëse fama që mori këtu do ta përndjekë edhe pse larg.

Urime Floriana!

Komento
Shperndaje