Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dita Botërore e Fotografisë – Sonny K. Elson ka një mesazh për kolegët…

Dita Botërore e Fotografisë – Sonny K. Elson ka një mesazh për kolegët…
August 19
14:38 2016

Fotografi shqiptar i njohur për të gjithë me emrin Sonny K. Elson ka dashur të japë një mesazh në formë urimi për të gjithë kolegët e tij, në Ditën Botërore të Fotografisë.

Në një postim në profilin e tij në Facebook, Sonny u bën thirrje të tjerëve të respektojnë veten e të vlerësojnë punën e tyre!

“Gëzuar të gjithë atyre që kanë një aparat dhe bëjnë foto.
Vlerësoni punën tuaj, kini respekt për veten dhe mos punoni për bukën e gojës, sepse pak a shumë bukë po hanë të gjithë, por mjetet mezi po i blejnë. Puç!” – shkruan ai, duke i kërkuar kështu kolegëve t’i japin më shumë rëndësi profesionit të tyre, shpenzimet e të cilit janë të mëdha. /Blitz.al/

Shperndaje