Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Diss-i i radhës i Stresit. Ja me çfarë provokon…

Diss-i i radhës i Stresit. Ja me çfarë provokon…
October 25
16:13 2016

Reperi i njohur Stresi ka postuar në Instagram foton e një ore të shtrenjtë.

Ai mban në dorë orën  “Hublot Tourbillon” me diamante dhe shkruan: “Ora që ki n’dorë t’ka dalë prej mode”. Ky mbishkrim duket më tepër si një dedikim sepse Stresi tregon orën e tij të kushtueshme dhe duket sikur i drejtohet dikujt.

Çdokush e di që një orë me diamante kap një shifër të lartë e faktikisht në internet kushton plot 228,450 $.

Duke u bazuar te çmimi mund të themi se Stresinjo dikujt po i bën diss…/Blitz.al/

stresi hublot

Komento
Shperndaje