Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Disa prej momenteve më të sikletshme të VIP-ave

Disa prej momenteve më të sikletshme të VIP-ave
October 07
11:55 2016

Çdo njeri ndodhet në disa situata të sikletshme, por shpeshherë i anashkalojnë pa u vënë re. S’mund të themi të njëjtën gjë për personazhet e famshëm.

Ata ndiqen gjatë gjithë kohës nga paparacët dhe këto momente të sikletshme ngelen si dokumente. Më poshtë do të gjeni disa prej momenteve më të sikletshme që u kanë ndodhur disa prej personazheve më të njohur./Blitz.al/

Jennifer Lawrence në “Oscar” u pengua dhe si pasojë ndrydhi këmbën.

1

Christina Aguilera në funeralin e Etta James, pasi është djersitur, i ka rrjedhur spray i trupit nga këmbët, por ajo përsëri ka vazhduar të këndojë deri në fund.

2

Zac Efron i ka rënë një prezervativ në tapetin e kuq.

4

Fergie ka urinuar në pantallona gjatë një koncerti.

3

Angelina Jolie ka pasur probleme me grimin në tapetin e kuq.

5

Winona Ryder arrestohet për vjedhje në një dyqan.

win

Justin Bieber ka vjell në skenë gjatë koncertit.

just

Katy Perry u hodh mbi tortë gjatë performancës, por nuk mund të qëndronte.

 

Shperndaje