Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Disa nga fotot më të bukura të personazheve të famshme në Instagram për këtë vit

May 21
13:19 2016

 

Nëse ka diçka që e adhurojmë te rrjetet sociale është mundësia për të parë foto të publikuara nga personazhe të famshme, që ia vlejnë të shihen jo vetëm një herë apo dy, por qindra herë.

Ndoshta foto të tilla janë të rralla, por duhet thënë që ia vlen pritja. 2016-a, edhe pse nuk ka mbaruar akoma, na ka dhuruar një seri fotosh që të bëjnë shumë përshtypje. Shfletimi i galerisë më sipër do t’ju tregojë disa nga këto foto.

Etiketimet
Shperndaje