Blitz

 Breaking News

Dilemë publike në videoklip: Pasqyrë moj pasqyrë, më mirë me kostum apo fustan?

June 16
18:09 2017

Silva Gunbardhi dy muaj më parë publikoi bashkëpunimin e saj “Lalushe”  me Defrin. Vetëm pak orë më parë, këngëtarja ka publikuar një tjetër klip, këtë herë e vetme dhe me një këngë dashurie. Djemtë duhet ta kenë të qartë se duhet të bëjnë shumë kujdes nëse ia lëndojnë zemrën një vajze dhe kënga e Silvës pikërisht për këtë flet.

Këngëtarja ka ardhur ndryshe edhe në pamjen e jashtme dhe të vëmendshmit duhet ta kenë vënë re se i ka humbur kilogramët e paslindjes. Shumë klasike, por edhe serioze në disa skena, Silva në një moment në klip del përpara pasqyrës dhe nga e veshur me kostum të zi e me kravatë shndërrohen në një zonjushë e bukur, njësoj si në filmin e Borëbardhës. Për më shumë ndiqni klipin./Blitz.al/

Share