Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dilema e Zajminës…

Dilema e Zajminës…
November 03
16:00 2016

Është rikthyer nga pushimet e saj në Dubai dhe i është rikthyer rutinës së përditshme.

Bëhet fjalë për këngëtaren Zajmina Vasjari, e cila u përfol edhe për marrëdhënien e saj të përfunduar të dashurisë.

Por në Insta Stories ajo ka postuar një foto nga makina ku shkruan: “Ku?!”

Mesa duket, Zai nuk e ka të qartë se ku të shkojë në këtë ditë gri./ Blitz.al

image

Komento
Shperndaje