Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dikush mikesha, sot “armike”. Kim Catrall i kundërvihet Sarah Jessica Parker: “Nuk e dua mbështetjen tënde”

Dikush mikesha, sot “armike”. Kim Catrall i kundërvihet Sarah Jessica Parker: “Nuk e dua mbështetjen tënde”
February 11
17:37 2018

“Sex & The City” ka qenë një film mjaft i ndjekur, madje vet filmi fliste për shoqërinë e ngushtë të vajzave. Por mesa duket gjërat në jetën reale nuk janë aspak njëlloj në jetën reale.

Pak kohë më parë Kim Cattrall ka humbur vëllain e saj, por duket se nuk ka pritur ngushëllim nga mikja e saj Sarah Jessica Parker. Ajo ka publikuar në Instagram një shkrim dedikuar pikërisht asaj.

“Nuk kam nevoj për mbështetjen dhe dashurinë tënde në këtë periudhë tragjike. Përpjekja jote e vazhdueshme është një kujtesë e dhimbshme sesa e ashpër je treguar ti me mua atëherë dhe tani. Më lejo të ta bëj të qartë, ti nuk je familja ime dhe as shoqja ime” Kështu që po të shkruaj për të të thënë që mos shfrytëzosh trajedinë tonë për tu dukur një person i mirë.

Burime pranë Kim kanë treguar se ajo po kalon një periudhë shumë të vështirë dhe fillimisht u habit kur pa mesazhin e ngushëllimit të Sarah Jessica  Parker, por shumë shpejt ajo habi ju kthye në zemërim./Blitz.al/

Dikush mikesha, sot “armike”. Pas vdekjes së vëllait Cim Catrall i kunërvihet Sarah Jesiça Parker: “Nuk e dua mbështetjen tënde”

Komento
Shperndaje