Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Diçka e trishtë i ka ndodhur çiftit Zayn-Gigi

Diçka e trishtë i ka ndodhur çiftit Zayn-Gigi
March 22
14:38 2016

 

Modelja Gigi Hadid ka postuar foton e saj më të bukur dhe njëkohësisht më të trishtë në Instagram. Poshtë saj, shkruan: “Do të të duam gjithmonë Chub”. Duket se modelja është në zi për maçokun e saj, i cili ka ngordhur. Nga ana tjetër, këtë humbje po e përjeton edhe i dashuri i saj, Zayn, ish-anëtari i grupit të njohur One Direction. Ai ka postuar disa foto ku është duke luajtur me maçokun Chub. Nuk është hera e parë që ata postojnë foto me maçokun e tyre. Zayn dhe Gigi duken të pandarë, aq sa ajo ishte pjesë e videoklipit të tij të këngës “Pillowtalk”.

Komento
Etiketimet
Shperndaje