Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dhuratën që mori Angela Martini pas martese, besoj se do ta donit të gjithë

Dhuratën që mori Angela Martini pas martese, besoj se do ta donit të gjithë
December 15
23:11 2017

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini na ka habitur të gjithëve pak ditë më parë. Ajo në një mënyrë të veçantë i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë lidhjen me të dashurin rumun Dragos Savulescu.

Ceremonia intime ndodhi në Las Vegas, ku modelja shqiptare është shfaqur me fustan të zi shumë të shkurtër e shumë seksi.

Por sot ajo ka marrë dhuratën e martesës,dhe në Instagram Angela ka postuar një foto ku duket pranë një makine luksoze e veshur me një fustan të kuq dhe i ka bashkangjitur këtë shkrim:

“Bashkëshorti im më surprizon çdo ditë” “ #dhurataemartesës

Duket se Dragos e ka suprizuar modelen dhe në fakt ka të drejtë se nuk na ndodh shpesh të marrim dhurata të tilla.

/Blitz.al/

My husband keep surprising me every day! I love you!❤️ #myweddinggift?

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Komento
Shperndaje