Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dhurata që Tyga i bëri Kylie Jenner për 19-vjetorin

August 07
15:01 2016

K

 

Kylie Jenner ka marrë si dhuratë për ditëlindje jo një, por dy makina.

I dashuri i saj, Tyga, i ka bërë dhuratë për 19-vjetorin e saj të lindjes një makinë Mercedes Maybach, me një vlerë prej 190 mijë dollarësh. Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” është befasuar nga surpriza e të dashurit kur e ka parë para shtëpisë së saj.  Kylie ka disa makina, një Range Rover, Mercedez Benz, Ferrari, Rolls Royce dhe dhuratën më të re të Tyga-s. Ajo ka postuar disa foto në Snapchat teksa eksploron makinën e re dhe nuk ka ngurruar ta falënderojë të dashurin e saj. Më herët çifti ka pasur disa probleme, aq sa u ndanë për një periudhë kohe, por tashmë kjo i përket së kaluarës. /Blitz.al/

Thank you baby @kinggoldchains

A video posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Kylie in Tyga’s snapchat. ?:lamboluxury

A photo posted by Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats) on

Shperndaje