Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Dhurata” e Klaudias për ditëlindje

“Dhurata” e Klaudias për ditëlindje
October 26
16:11 2016

Balerina e njohur shqiptare, që u bë sensacion në një nga skenat më të njohura të Italisë, atë të Amici-t, Klaudia Pepa feston sot ditën e saj të lindjes.

24 vjetorin e saj, Klaudia ka zgjedhur ta kalojë në kryeqytetin çek, Pragë. Këtë e ka bërë të ditur me një foto në Instagram, ku shfaqet e veshur bukur  dhe me stil e ku shkruan: “Zgjedhja ime për ditëlindje!”. Ndërsa, për sa i përket dhuratës nga i dashuri i saj i zemrës, Albi Nako, na duhet të presim postimin e radhës.

Ne i urojmë Klaudias edhe 100 vite të lumtura, si dhe mjaft suksese në karrierën e saj. /Blitz.al/

My choise for my birthday #prague ? #24

A photo posted by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Komento
Shperndaje