Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dhurata e Beyonce për festa…një IPad!

Dhurata e Beyonce për festa…një IPad!
December 23
09:53 2016

Festat tashmë kanë ardhur edhe në “familjen” Parkwood, kompani e drejtuar nga Beyonce.

Pas një feste të realizuar javën e kaluar, Bey u ka dhuruar të gjithë pjesëtarëve të kompanisë, bashkëpunëtorëve të saj në “Lemonade” dhe skuadrës së saj nga “Formation World Tour” një IPad me mbishkrimin “The Formation World Tour, Beyonce, 2016”.

Kjo i ka lumturuar pa masë të gjithë punonjësit, të cilët nuk kanë ngurruar të shprehin admirimin dhe dashurinë për “shefen” e tyre. /Blitz.al/

15672678_630054013862974_6939101206613935823_n 15698292_1862211580688909_4223471532132674248_n

Komento
Shperndaje