Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dhurata Dora publikon klipin e ri “Veç ty”

Dhurata Dora publikon klipin e ri “Veç ty”
November 26
18:35 2016

Dhurata Dora para pak minutash ka publikuar projektin e saj të ri. Pas suksesit të këngës “Numrin e ri” dhe bashkëpunimit me reperin e njohur Capital T me “Bongo”, këngëtarja ka vendosur të rikthehet me një këngë dhe klip ndryshe nga projektet e saj të mëparshme.

Kënga “Veç ty” e  zhanrit RNB na prezanton një Dhurata Dora ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim më parë.

Kënga i dedikohet një dashurie pa u merakoset për gjithçka thonë të tjerët përreth.  Teksti i këngës mban emrin e Dhurata Dorës, ndërsa muzikën e ka bërë “Cricket”.  Ndiqni në vijim klipin e “Veç ty”:

/Blitz.al/

Shperndaje