Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Devis Muka uron vajzën e tij përmes fjalësh të ëmbla

Devis Muka uron vajzën e tij përmes fjalësh të ëmbla
October 27
15:08 2016

Moderatori i emisionit investigativ “Fiks Fare”, Devis Muka, prej një viti është bërë baba i një vogëlusheje që quhet Negin.  Sot vajza e tij mbush 1 vjeç dhe aktori e ka uruar përmes fjalësh të ëmbla dhe plot dashuri.

Në një status në Facebook, Devisi e quan Neginin engjëllin e tij.

“Negin, 1 vjeç. Faleminderit që ma bën ditën, jetën më të bukur! Të dua! Engjëlli im, zemra ime, gjithçka e imja”,- shkruan babi Devisi.

Ne i urojmë Neginit të bëhet 100 vjeç!/Blitz.al/

devis

Komento
Shperndaje