Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Detaji që me siguri ju ka shpëtuar! Në klipin e ri Majk është veshur njësoj si Gigi Hadid

Detaji që me siguri ju ka shpëtuar! Në klipin e ri Majk është veshur njësoj si Gigi Hadid
June 27
15:45 2018

Ditën e djeshme Majk dhe Getoar Selimi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të tretë “Paris Milano”.

Në klip reperi nga Kosova, Majk kishte zgjedhur një look të veçantë. Ajo që binte në sy ishte momenti ku ai shfaqej pranë pishinës me një robdeshambër me dizenjo tejet interesant ku mbizotëron ngjyra e artë. Bëhet fjalë për një veshje të markës “Versace” të cilën Majk ka zgjedhur ta mbajë të mbërthyer teksa qëndron buzë pishinës me një palë shapka dhe me një puro në dorë.

Ndërsa Gigi e ka veshur si një veshje cassual në një nga ditës e saj të zakonshme dy vite më parë. Kjo veshje kushton £2380.

Epo mesa duket ky është rasti kur të dyja gjinitë mund të veshin të njëjtën gjë dhe të ngjajnë shumë bukur./Blitz.al/

Komento
Shperndaje