Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Detaji i trupit të Ciara-s që çmendi publikun…

April 22
19:25 2016

Ciara është ngjitur në skenë mbrëmjen e kaluar në “WE DAY” në Seattle për të performuar një kolazh hitesh, të sajat si “Lose Control” dhe “1,2 Step”.

Këngëtarja dukej perfekte e veshur me një palë pantallona me bel të lartë ngjyrë të bardhë dhe me gjysmë-bluzë, po në ngjyrë të bardhë.

Por ishin muskujt abdominalë ata që tërhoqën mbi të gjitha vëmendjen e njerëzve të mbledhur për të parë Ciara-n dhe jo veshja e performanca.

Kujtojmë se Ciara është nëna e 1-vjeçarit Future Zahir Wilburn dhe kjo i bën edhe më të pabesueshme format trupore të artistes.

Etiketimet
Shperndaje