Blitz

 Breaking News

Detajet që i bëjnë vajzat të bien në dashuri me… Encën!

Detajet që i bëjnë vajzat të bien në dashuri me… Encën!
February 26
09:49 2017

 

Ashtu si çdo personazh tjetër i njohur, qoftë në vend apo jashtë, edhe Enca ka njerëz që e duan dhe që nuk e duan. Ama, rëndësi kanë të parët!

Ajo që kemi kuptuar nga postimet e “King”-ut në rrjetet sociale është se numri më i madh i fansave të saj janë vajza. Sekreti? Na e thotë vetë këngëtarja!

Enca ka treguar në profilin e saj në SnapChat cilat janë detajet që i bëjnë vajzat të bien në dashuri me të: parfumet dhe veshjet!

“I bëj vajzat të bien në dashuri me mua sepse përdor parfum çunash”, – shkruan një nga shkrueset e “Bown Down” në një postim, ndërsa në tjetrin shton: “Dhe pulovra djemsh!”.

Pra, vajza harrojini djemtë, por kujdes nga Enca!  /Blitz.al/

 

Share