Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Detaje nga festa “e çmendur” e ditëlindjes së Jessica Alba-s

May 02
14:21 2016

Festa e datëlindjes së 35-të të Jessica Alba-s ishte një mrekulli e vërtetë, duke nisur nga dekori në oborrin ku u bë festa deri te detajet si menyja apo muzika.

Stilistja Jen Atkins, njëkohësisht edhe organizatorja e eventit, ka përdorur SnapChat-in e saj si një “udhërrëfyes” për festën e aktores së njohur. Ajo ka arritur të shkrepë foto të të ftuarve, si John Legend dhe Chrissy Teigen (bashkëshortja e tij), si dhe të na tregojë playlist-ën e këngëve që janë luajtur (nga Drake deri te Beyonce), pjesë nga zbukurimet e festës dhe sigurisht dollinë për shëndetin e Alba-s.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë më shumë rreth atmosferës së festës së 35-vjetorit të Jessica Alba-s.

Etiketimet
Shperndaje