Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dëshiron të njihet si Hailey Bieber! Ky është fakti se modelja ka vendosur të mbajë mbiemrin e Justin

Dëshiron të njihet si Hailey Bieber! Ky është fakti se modelja ka vendosur të mbajë mbiemrin e Justin
October 20
14:06 2018

Hailey Baldwin tashmë është duke bërë plane për të ardhmen e afërt, por këtë herë  si Zonja Bieber.

Hailey dhe Justin u kurorëzuan një ditë papritur, ata vendosën të martoheshin pa prezencën e askujt më datën 13 shtator dhe Hailey zgjodhi që të mbante mbiemrin e bashkëshortit.

Këtë po e themi pasi prej pak orësh në mediat e huaja po qarkullon lajmi se modelja e njohur ka aplikuar për regjistrimin e një marke veshjes në emër të saj tashmë si Hailey Bieber. Duket se shumë shpejt Zonja Bieber do të lançojë një aplikacion dhe një linjë veshjesh që do të mbajnë emrin e saj.

Përtej biznesit ajo që tërheq vëmendjen është fakti që ajo dëshiron të njihet si Hailey Bieber. Edhe pse Hailey i ka mohuar zërat për martesë ku është një tjetër fakt që ata janë celebruar tashmë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje