Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dëshira e çmendur e Lori Hoxhës…

Dëshira e çmendur e Lori Hoxhës…
October 25
17:15 2016

Lori Hoxha festoi ditëlindjen e saj të 23-të, në 19 Tetor në një “party” tejet private dhe larg objektivit të paparacëve. Për të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj Lori postoi vetëm një foto në Instagram, ku shfaqej para një pjate të madhe me ëmbëlsira e fishekzjarre.

Shprehja e Sarës, motrës së Lorit, se ditëlindjet e së motrës zgjasin 1 javë edhe këtë vit duket se është shumë e vërtetë.

Trashëgimtarja e Top Medias ka postuar vazhdimisht disa foto në Instagram ku shfaqet në një vend të panjohur ekzotik, kurse sot, ka publikuar një foto të dy personave duke bërë sport ekstrem.

“Okk, pra bëra një listë të sfidave që dua të kaloj për ditëlindje dhe kështu mendova të kërkoja më të frikshmen”, – shkruan Lori në foto.

Pra, e mësuam një dëshirë “të çmendur” të bukuroshes 23 vjeçare, ndonëse nuk e dimë nëse vajza në foto është vërtetë Lori. /Blitz.al/

Okkkk so I made a bucket list on my birthday and I thought I’d check off the least scary one first??

A photo posted by L O R I | H O X H A (@lorihoxha) on

child of the sea

A photo posted by L O R I | H O X H A (@lorihoxha) on

Komento
Shperndaje